Utrinki iz na�ih knji�njic Prijava
    Išči
Kaj brati???
PRIPOROČAMO!
Naroči knjigo
od Doma!
Omogočamo Vam dostop do
elektronskih baz!
Člani in članstvo Zakaj postati član?
Kaj pridobim?

 Oglejte si:

 Zaposleni Skrči
 

Slavica Potnik, vodja Knjižnice Radlje ob Dravi,
e-pošta: Slavica.Potnik@r-dr.sik.si
 zaposleni.jpg

 

Aleksandra Hladnik, višja knjižničarka, izposoja tudi v knjižnici Ribnica na Pohorju in v knjižnici Vuzenica, e-pošta: Aleksandra.Hladnik@r-dr.sik.si    

 Aleksandra.jpg

 

Helena Gosak, knjižničarka,
e-pošta: Helena.Gosak@r-dr.sik.si        
 Helena Gosak           

               

Tanja Repnik, bibliotekarka,
 e-pošta: Tanja.Repnik@r-dr.sik.si.

 zaposleni 004.jpg

 

Marija Marksel, višja knjižničarka, izposoja tudi v knjižnici Podvelka, e-pošta: Marija.Marksel@r-dr.sik.si.
Slika-Marija.jpg

 

Danica Planinšič, računovodja in administrator,
e-pošta: Danica.Planinsic@r-dr.sik.si.
Slika-Danica.jpg

 

Vesna Dobnik, bibliotekarka, izposoja tudi v knjižnici na Muti, e-pošta: Vesna.Dobnik@r-dr.sik.si.

Vesna

 

Suzana Praper, šolska knjižničarka na Kapli, izposoja v knjižnici na Kapli, e-pošta: Suzana.Praper@guest.arnes.si.    
Suzana dojenD_ek.jpg 

 

 

 

  

 Anketa Skrči
 
Kako si izbirate gradivo v knjižnici?



Vzamete knjige na dopust?



Glasuj  Ogled rezultatov