Prireditve v NOVEMBRU 2008

Pridružite se nam na kateri od prireditev in dejavnosti, ki jih pripravljamo. Izbira je pestra in zanimiva. Od pravljičnih ur za najmlajše, ustvarjanja za ustvarjalne odrasle in otroke, potopisa za pohodnike in pustolovce ali enostavno radovedne, razstave in predavanja za domoljube, ki cenimo pretekla prizadevanje za ohranjanje slovenstva, razstav za ljubitelje samonikle in uveljavljene umetnosti, dejavnosti za vse, ki se želite učiti, spoznavati, raziskovati,... in na koncu meseca tradicionalna ustvarjalna delavnica, ko si bomo izdelali praznični aranžma ali adventni venček.

Vabljeni torej, da si s SEZNAMA PRIREDITEV izberete in se udeležite katere od prireditev in dejavnosti, ki smo jih ob redni dejavnosti knjižnice pripravili za vas. Povabite in pospremite v knjižnico še vaše prijatelje, znance, otroke, starše,...

Pri pripravi in izbiri prireditev smo veselli vaših predlogov in sodelovanja. Lahko jih sporočite osebno ali preko elektronskega sporočila na: knjiznicardl@r-dr.sik.si.

Ob vedno daljših popoldnevih in večerih vas vabimo, da se nam pridružite.

Objavljeno dne 27. oktober 2008 (Arhivirano dne 30. november 2008)