Četrtek, 16. februar 2017, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: POTOPISNO PREDAVANJE.

Kako bomo potovali:

Sprva bomo prileteli v glavno mesto Indije, nato pa se bomo podali na občudovanje enega izmed sedmih čudes sveta, slavnega spomenika ljubezni Tadž Mahal. Se za začetek nekoliko odpočili od kulturnega šoka v nacionalnem parku Ranthambore, za katerega pravijo, da je v njem največja verjetnost videti bengalskega tigra v svojem naravnem okolju. Se podali naprej proti puščavskemu Radžastanu in se najprej ustavili v mestecu Jaipur, si ogledali nekdanjo rezidenco, slavni Amber, se zapeljali še do meke popotnikov Puškarja,... Z domačini bomo v tradicionalni vasici praznovali največji hindujski praznik Diwali, se s kamelami podali na treking po puščavi Thar, občudovali mestece Jaisalmer, ki s svojimi ulicami in peščeno trdnjavo spominja na čase iz 1001 noči,... Za konec pa bo sledilo še najbolj sveto mesto Hindujcev, nepozabni Varanasi in seveda nekaj relax dni na prečudovitih Andamanskih otokih, na katerih si želiš, da bi se čas kar ustavil.

Vabljeni. Povabite še prijatelje in znance, ki želijo deželo spoznati na tak način.

DOBRODOŠLI V KNJIŽNICI!

Objavljeno dne 6. februar 2017 (Arhivirano dne 28. februar 2017)