Brezplačni začetni tečaj nemščine za zaposlene, stare nad 45 let.

Izobraževanje organizira MOCIS, Center za izobraževanje odraslih, Slovenj Gradec:

Kje: Knjižnica Radlje ob Dravi, Koroška cesta 61 a, 2360 Radlje ob Dravi

Kdaj: vsak torek in četrtek od 16. do 18. ure

Pričetek tečaja: torek, 25. 4. 2017, ob 16.00

Prijave zbiramo v Knjižnici Radlje ob Dravi po telefonu 02 88 80 404 in e-naslovu: knjiznicardl@r-dr.sik.si do petka, 21. aprila 2017, oziroma do zapolnitve mest.

Pričakujemo resne prijave udeležencev, ki izpolnjujejo vse tri pogoje za udeležbo (dokazila bo potrebno priložiti organizatorju) in se bodo izobraževanja lahko udeleževali v navedenih terminih. Za dodatne informacije lahko pokličete organizatorko izobraževanja odraslih na Mocisu - Urško Novak na 040 164 612.

S programi želimo povečati vključenost odraslih v vseživljenjsko učenje v Koroški regiji ter izboljšati (temeljne in poklicne) kompetence, ki jih potrebujejo zaradi potreb na trgu dela, večje zaposljivosti in mobilnosti ter osebnega razvoja in delovanja v sodobni družbi.

Programi so za udeležence brezplačni, saj jih sofinancirata Evropski socialni sklad in MIZŠ.

Objavljeno dne 14. april 2017 (Arhivirano dne 21. april 2017)