Ponedeljek, 7. avgust 2017, ob 10. uri v knjižnici Radlje: postavitev in odprtje mednarodne potujoče likovne razstave BODI UMETNIK - IGRAJ SE Z MANO.

Likovni natečaj in potujoča razstava potekata že deseto leto zapored. Mednarodni kulturni likovni dogodek se vsako leto januarja oziroma februarja odvija v Cankarjevem domu, nakar razstava v različnem obsegu zaokroži po šolah, vrtcih, knjižnicah, mladinskih centrih in drugih ustanovah po vsej Sloveniji in tudi po tujini. Otroška dela tako že več let zapored krasijo počitniško preurejen prostor v knjižnici Radlje.

Letos si razstavo oglejte med 7. avgustom in 9. septembrom.

Objavljeno dne 1. avgust 2017 (Arhivirano dne 31. avgust 2017)