Četrtek, 14. september 2017, ob 19. uri v Knjižnici Radlje: odprtje razstave VELIKA ČRTA.

Beseda o razstavi: mag. Denis SENEGAČNIK. Harmonika: Anže KREVH, mladinski svetovni prvak v igranju na diatonično harmoniko.

Razstavo si bo ogledal državni selektor Janez Zalaznik, ki bo izbral dela za državno razstavo.

Razstavljajo (po abecednem redu): Mirjana CVIJIČ iz Dravograda (V VETRU), Tanja GORIČAN iz Radelj ob Dravi (POHORJE V PRAVLJICI), Danilo GORIŠEK iz Dravograda (GOZD NA SESTRŽAH), Janez GRAUF iz Mežice (ODKLON OD RAVNEGA), Janca Marjana HALUŽAN iz Dravograda (POMLAD, POGLED NA PREPAD PLANETA), Tanja HARI VIDMAR iz Vuzenice (CELICE), Ludvik JERČIČ z Mute (OBALA), Majda KALIČ iz Šentjanža pri Dravogradu (LETNICE), Marjana KRENKER iz Dravograda (BREZ NASLOVA), Gregor PEČOLAR iz Radelj ob Dravi (RAZISKAVA), Simona ROBIN iz Dravograda (TRAVE 1 IN 2), Zoran ROŽIČ z Raven na Koroškem (MEIN KAMPF), Marija RUDOLF iz Kotelj (RAZPOTJA), Jožica SOBIECH iz Radelj ob Dravi (SPOMINJANJE), Hilda ŠMON iz Dravograda (MATI MODROSTI), Renata ŠTRASER iz Radelj ob Dravi (ČRTA ŽIVLJENJA), Marjan VESONIK iz Dravograda (SOVZICE) in Lucija VOLLMAIER iz Radelj ob Dravi (ČAS).

Razstava bo v odpiralnem času knjižnice na ogled do 7. oktobra.

Organizator: JSKD Območna izpostava Radlje ob Dravi in Knjižnica Radlje ob Dravi.

Objavljeno dne 7. september 2017 (Arhivirano dne 30. september 2017)