Odprtje razstave Tudi črna je barva in donacija Lions kluba, 1.6.2007

Na odprtju so sodelovali Brazz Band iz Radelj ob Dravi. Program je povezovala Petra Placet, prav tako vodila razgovore z razstavljalci. Med razstavljalci so bili ustvarjalci, ki pogosto razstavljajo ob takšnih in podobnih priložnostih, pa tudi novi obrazi, ki so svoja dela dali na ogled prvič. O sami razstavi in delih je spregovorila mag. Simona Javornik. Njene besede in odziv obiskovalcev so bili za razstavljalce zelo spodbudni.

Ob tej priložnosti je Lions klub Slovenj Gradec (predala sta člana Milan Unkovič in Matjaž Zanoškar) podaril knjižnici v Radljah računalniško opremo, ki vsebuje prilagoditve in opremo - Braillov zaslon, s katerim je omogočena uporaba računalnika tudi slabovidnim in slepim osebam. Ivica Kotnik je predstavila uporabo opreme in njen namen ter učinek, vodja knjižnice pa dodatne aktivnosti, ki jih bo knjižnica v bodoče izvedla, da bo oprema resnično dosegla svoj namen: usposabljanja za njeno uporabo, obveščanje in propagiranje, posodabljanje in vzdrževanje tako strojne kot programske opreme.

Predaja opreme,1.6.2007Otvoritev razstave udi črna je barva 042.jpg

Objavljeno dne 20. junij 2007 (Arhivirano dne 30. avgust 2007)
Objavil knjiznica  Avtor knjiznica