Četrtek, 28.maj 2009 ob 17. uri v knjižnici na Muti: ZAKLJUČEK LETOŠNJIH ČAJANK OB KNJIGAH

Učenci osnovne šole Muta so med šolskim letom obiskovali knjižne čajanke, ki smo jih organizirali skupaj z Osnovno šolo Muta. Srečanja so potekala v šolski knjižnici. Od srečanja do srečanja so učenci prebrali knjige na določeno temo.

Na srečanjih so se nato pogovarjali o temi, na vsakem srečanju je bil povabljen gost - nekdo, ki se z obravnavanim področjem tudi poklicno ukvarja.

Učenci so bili nad takšno obliko branja navdušeni, radi so brali in se pogovarjali. Veliko novega so spoznali - vsa spoznanja pa so zelo uporabna, saj smo za srečanja izbrali le za njih aktualne teme.

Program za zaključek pripravljajo učenci sami, zato bo za vse nas, tudi za mentorici Majdo Lesjak z OŠ Muta in Tanjo Repnik iz knjižnice Radlje, presenečenje.

Preberite VABILO in se nam pridružite v knjižnici na MUTI, kjer prav  te dni potekajo prireditve ob 15. občinskem prazniku. ČESTITAMO OBČANKAM IN OBČANOM MUTE!!!

Objavljeno dne 26. maj 2009 (Arhivirano dne 31. maj 2009)