Dejavnosti in prireditve v OKTOBRU 2024

Vabljeni na dejavnosti in prireditve, ki jih v OKTOBRU 2024 pripravljamo v knjižnici:

S prvim oktobrom začnemo 15. sezono bralne značke za odrasle: Korošci pa bukve beremo. Slavnostno jo bomo začeli 4. oktobra s povabljenim gostom Tomažem Miheličem in njegovo knjigo 33 - To ni še ena knjiga o Caminu.

Oktober je tudi mesec, ko se naše vedoželjne SOVICE vrnejo v VRTCE. Knjižničarka bo s pravljično uro pospremila sovice v skupine otrok vseh vrtcev, ki sodelujejo v bralni akciji.

Oktobra začnemo tudi z nekaterimi drugimi stalnicami knjižničnega programa: BRALNIMI SREČANJI in USTVARJALNIMI SREČANJI.

Prav tako pripravljamo dejavnosti za šolarje vseh osnovnih šol našega območja, ki se za obisk knjižnice dogovorijo.

Vmes pa bomo brali na priložnostnih literarnih večerih, se izobraževali na raznih predavanjih in predstavitvah knjig, potovali v bližnje in daljne kraje našega sveta ter občudovali različne razstave. Zagotovo bo pestro!

Vabljeni na naše DOGODKE. Dobrodošle so vaše pobude in ideje.

NASVIDENJE v KNJIŽNICI!

Objavljeno dne 24. september 2024 (Arhivirano dne 31. oktober 2024)