PRIREDITVE IN DEJAVNOSTI V DECEMBRU 2011

Tudi obisk knjižnice je lahko darilo za vse, ki radi berete ali poiščete koristne nasvete v knjigah. Mogoče boste prav v izposojeni knjigi odkrili recet za pecivo, ki bo vašim domačim in gostom najbolj teknilo, ... mogoče ste se odločili, da boste letos sami izdelali voščilnice in darilca, pa iščete ideje, ... mogoče želite prav lepo okrasiti praznično mizo in presenetiti goste, pa ne veste, kako se tega lotiti, ... V knjižnici imamo bogat izbor knjig in revij z uporabnimi idejami prav za te priložnosti.

Čeprav smo v prazničnih dneh še bolj kot sicer v stiski s časom, razpeti med številnimi opravki in obveznostmi, je to tudi čas, ko bi se morali prav potruditi in vsaj nekaj časa posvetiti samo sebi in svojim najbližjim. S knjigo v roki in ob pogovoru nam bo mogoče še najlažje uspelo.

Knjižničarke vam želimo prijetne praznične dni, ki naj bodo prežeti s toplino in notranjim zadovoljstvom v krogu ljudi, ki jih cenite, spoštujete in imate radi.

Objavljeno dne 1. december 2011 (Arhivirano dne 31. december 2011)