PRIREDITVE IN DEJAVNOSTI V NOVEMBRU

Povzetek iz koledarja prireditev:

Poleg izvajanja rednih dejavnostih bomo knjižnico okrasili s slikami, ki so nastale na 6. koloniji KOPE 2012. Odprtje razstave bo 8. novembra, razstava pa na ogled do konca meseca. Dan slovenskih splošnih knjižnic bomo simbolično obeležili s povabilom pisatelja in vsestranskega publicista Ivana Sivca. Poslušali bomo predavanje o mediaciji in se kaj o tej spretnosti reševanja konfliktov tudi naučili - je še kako uporabno znanje tako doma, v službi, kjerkoli. V knjižnici na Muti bomo prisluhnili ljubiteljskim literatom, ki ustvarjajo v sodelovanju literarnega mentorja in si še do konca leta ogledovali rezbarije in skulpture Simona Rutnika. Za zaključek meseca pa se bomo podali na Japonsko z Andrejem Moreljem. Ob vseh stalnih dejavnostih, kot so bralna in ustvarjalna srečanja, pravljične ure, bralne ure v domu Hmelina, svetovalno središče, knjižna uganka, tematske razstave, je ponudba knjižnice zagotovo pestra in celovita. Če imate še kakšno idejo ali pobudo, nam jo sporočite.

V tednu ob Dnevu splošnih knjižnic: od 19. do 24. novembra pa podarjamo vsem novo vpisanim članom letno članarino. Obiščite nas.

Preglejte KOLEDAR PRIREDITEV, izberite in se nam pridružite. Dobrodošli v knjižnici!

Objavljeno dne 2. november 2012 (Arhivirano dne 30. november 2012)