Torek, 14. maj 2013 ob 17. uri v Knjižnici Muta: Z mediacijskimi veščinami do učinkovite komunikacije in dobrih odnosov

Z ustrezno komunikacijo lahko izboljšamo medsebojne odnose. Konfliktom se pogosto izogibamo ali jih potlačimo. Kot taki imajo številne negativne posledice, ne samo za komunikacijo, tudi za naše zdravje. Ker je konflikt del vsakdana, je prav, da ga sprejmemo kot priložnost za osebnostno rast.

Mediacija je oblika reševanja spora med dvema ali več udeleženci. Brez konfliktov ne bi bila potrebna, tako pa je vedno bolj uveljavljena tehnika in uporabna v vsakdanjih situacijah. Predavala bo Kristina Navotnik, družinska mediatorka. Soorganizator: Svetovalno središče Koroška – Mocis, Slovenj Gradec.

Objavljeno dne 9. maj 2013 (Arhivirano dne 31. maj 2013)