PRIREDITVE IN DEJAVNOSTI V JANUARJU 2013

Literaturi se bomo posvetili večkrat in na različne načine. Predstavili bomo dve knjigi: knjigo domačina, ki v njej obudi spomine in knjigo o samozdravljenju in spoznavanju sebe. V literarnem mozaiku bomo obudili ljudsko slovstvo in zimske običaje naših prednikov. Zima je bila zanje čas spokojnosti in priprav na aktivnejše obdobje leta, zato pa tudi čas za druženje, pripovedovanje, obujanje...

Po svetu se bomo tokrat podali z željo po raziskovanju različnih verstev. 16. januar je namreč tudi svetovni dan religij.

Tudi ustvarjali bomo, si pripovedovali pravljice, brali na bralnih srečanjih in ob bralnih urah.

Odprli bomo razstavo fotografij, ki jo kot vsako leto organizira JSKD, izpostava Radlje. V knjižnici bomo občudovali cvetlične kreacije v vitrinah in tematske razstave.

Dobrodošli v knjižnici. Sooblikujte program po svojih željah, zato predlagajte in priporočajte.

Objavljeno dne 3. januar 2013 (Arhivirano dne 31. januar 2013)