Sreda, 5. junij 2013, ob 19. uri v Knjižnici Radlje: PREDSTAVITEV PRIDOBIVANJA IN ZDRAVILNOSTI HLADNO IZTISNJENIH OLJ

Olja pridobiva iz semen konoplje, orehov, lešnikov, lanu in grozdnih pečk. Pridobivanje nam bo demonstriral na svoji dodelani stiskalnici. Tako pridobljena olja imajo blagodejne in zdravilne učinke na naše zdravje in počutje. Z nami bo delil svoje izkušnje in izkušnje uporabnikov olj, ki so si z uporabo le-teh na naraven način povrnili zdravje ali odpravili kakšno tegobo. Na predstavitvi bo možno izdelke tudi kupiti.

Nekaj več o Konradu Pogorevcu in njegovi dejavnosti lahko preberete v članku iz revije 7 dni.

Največ pa bomo seveda izvedeli v knjižnici na predstavitvi.

VABLJENI in DOBRODOŠLI!

Objavljeno dne 30. maj 2013 (Arhivirano dne 30. junij 2013)