Sobota, 12. oktober, ob 10. uri v Knjižnici Radlje: predstava in ustvarjalna delavnica ob tednu otroka

Srečanje so člani Društva prijateljev mladine Radlje v sodelovanju s Knjižnico Radlje pripravili ob zaključevanju letošnjega tedna otroka, klaterega poslanica je: "Kako je biti otrok v današnji družbi?"   Več o tednu otroka preberite na povezavi.

Tudi člani DPM Radlje se trudijo, da s svojimi dejavnostmi, ki so namenjene otrokom, mladim in družinam, vsaj nekoliko obogatijo in popestrijo dogajanja v njihovem prostem času. Izbirajo dejavnosti in aktivnosti, s katerimi se bogatimo, plemenitimo, družimo, kaj naučimo in uživamo. Čeprav bi radi vsakemu otroku podarili ribico, ki bi izpolnjevala želje in prinašala le srečo, lahko podarijo zgolj prijetno in poučno predstavo o mavrični ribici, ob kateri bodo uživali tudi njihovi starši in spremljevalci.

Vabljeni in dobrodošli.

Objavljeno dne 10. oktober 2013 (Arhivirano dne 31. oktober 2013)