Petek, 17. januar 2014, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: Odprtje 9. fotografske razstave Ex tempore in fotografski pogled skozi fotoobjektiv Toma Jeseničnika

Na letošnji razpis so se odzvali štirje fotografi z 19 deli. Tomo Jeseničnik je izbral osem del za razstavo, in sicer: Urške Stopar iz Črne na Koroškem (Izhod in Panic), Hinka Jerčiča iz Velenja (Spokojnost pred večerom 1, Po neurju), Mateje Škratek iz Raven na Koroškem (Razkropljeni, Zapuščen) in Blanke Kefer z Mute (Jutro z gospodom, V kuhinji pred hišo). Fotografije so vsekakor vredne ogleda.

Predstavitev in predavanje Toma Jeseničnika pa bo tudi odlična priložnost, da se naučimo ali pa še izboljšamo svoje fotografske poglede in uspehe.

Objavljeno dne 16. januar 2014 (Arhivirano dne 31. januar 2014)