Četrtek, 20. marec 2014, ob 19. uri v knjižnici Radlje: literarni večer z IVANO HAUSER

Ivana Hauser je domačinka, ki zase pravi, da je zgolj ljubiteljska pisateljica. Od leta 2002 je članica Mariborske literarne družbe. Na pobudo mentorja Marjana Pungartnika je začela pisati prozo. Piše o živalih, njihovih prirojenih in določujočih lastnostih in odnosih človeka do njih. Napisala je tudi sklop zgodb o deklici Johani in njenem odraščanju. V okviru Javnega sklada za kulturne dejavnosti (JSKD) se udeležuje literarne šole, delavnic in kolonij ter si tako izpopolnjuje in širi svoja pisateljska obzorja. Na tokratnem literarnem večeru bomo prisluhnili zgodbam, ki nas bodo popeljale v otroštvo deklice Johane. Literarni večer bo vodila Tanja Volmajer. Glasbeni program bodo izvedli učenci Glasbene šole Radlje ob Dravi.

Objavljeno dne 10. marec 2014 (Arhivirano dne 31. marec 2014)