Četrtek, 27. marec 2014, ob 19. uri v knjižnici Radlje: odprtje 1. samostojne razstave likovnih del ljubiteljskega slikarja Antona VODUŠKA

Slikar slika intenzivneje zadnja tri leta, ko je pričel ustvarjati v likovni sekciji Kulturnega društva Radlje ob Dravi. Prej je slikal manj in občasno, kolikor mu je poleg službenih in ostalih obveznostih dopuščal čas. Razstavljal je že večkrat na skupinskih razstavah, sodeloval pri razpisih JSKD - območne enote Radlje in se udeleževal likovnih kolonij. Svoje prve slike je naslikal z oljnatimi barvami na platnu, v zadnjem času pa uporablja še predvsem akrilne. In motivi: največ slika naravo, slikovite poglede, ki jih lahko predstavi s pestrimi barvami in tihožitja.

Tokratna razstava je torej prva samostojna razstava in bo v knjižnici Radlje na ogled do 3. maja.

Objavljeno dne 21. marec 2014 (Arhivirano dne 31. marec 2014)