Četrtek, 5. november, ob 18. uri v knjižnici Radlje: odprtje 9. likovne razstave KOPE 2015.

Razstavljajo: Leander Fužir iz Črne, Stanko Brodnik (Cico) s Prevalj, Alojz Kreuh s Prevalj, Marijan Gregorc s Prevalj, Štefka Jesenek »Šeša« iz Slovenske Bistrice, Jožica Sobiech iz Radelj ob Dravi, Jože Kremžar iz Šmartnega pri Slovenj Gradcu, Drago Kopše iz Polskave,  Anton Vodušek iz Radelj ob Dravi, in Alojz Erjavc iz Radelj ob Dravi, Silvija Veronik iz Maribora, Ervin Dvoršak iz Makol, Branko Gajšt iz Sestrežje, Hilda Šmon iz Dravograda, Lucija Gosak iz Vuhreda, Miran Kotnik - Koči iz Prevalj.

Glasbeni program: Marjan Valenti.

Organizator: Alojz Erjavc - vodja kolonije, JSKD OI Radlje ob Dravi, Knjižnica Radlje.

Razstava bo na ogled v času odprtosti knjižnice do 28. novembra 2015.

Objavljeno dne 2. november 2015 (Arhivirano dne 9. november 2015)