Četrtek, 3. december 2015, ob 18. uri v knjižnici Radlje: predstavitev knjige in delavnica na temo obdarovanja.

Pojasnili si bomo: Kaj sploh darilo je? Kako pustiti delček sebe v darilu? Kako izbrati idealno darilo, ne da bi zapravili gore denarja? Kaj podariti, če osebo poznamo le bežno? Kaj voščiti namesto izpetega “vse najboljše”? Kako lahko zabavno podarimo dolgočasen a vse pogosteje podarjen denar? Kako doseči, da se bo slavljenec iz srca nasmejal in nikdar pozabil kaj smo mu poklonili?

Skratka: praktična delavnica, s kopico konkretnih primerov, osebnih zgodb in z vključeno razigrano aktivnostjo poslušalcev. Avtorica bo razkrila svoj ključ do uspešnih, zabavnih in uporabnih daril ter pokazala, da to zmore prav vsak izmed nas. In namig: ni pomembno le kaj kupiti, temveč: kako podariti.

Objavljeno dne 27. november 2015 (Arhivirano dne 31. december 2015)