Četrtek, 18. septembra 2008 ob 10. uri: predstavitev projekta KNJIŽNICA IN KNJIGA DOSTOPNI INVALIDOM IN STAREJŠIM.

Hkrati bo predstavljena nova dejavnost, to so BRALNA SREČANJA, s katerimi pričnemo v oktobru in prikazana uporaba računalnika, ki je prilagojen za slepe in slabovidne uporabnike.

O izvajanju dejavnosti za naziv Občina po meri invalidov in o zastavljenih ciljih bo spregovorila predsednica Sveta za invalide mag. Darinka Kovše-Ketiš.

V glasbenem programu bomo slišali učence Glasbene šole Radlje in člane Društva slepih in slabovidnih.
Na ogled bo razstava likovnih in ročnih del, ki so jih ustvarili invalidi. Ogledati si jo bo možno do konca meseca.

Na predstavitvi in srečanju bo priložnost tudi za razne predloge, ideje, mnenja.
Prisrčno vabljeni!

Objavljeno dne 15. september 2008 (Arhivirano dne 30. september 2008)