Sobota, 2. april 2016, ob 10. uri v knjižnici Radlje: predstavitev knjige MALI POŠASTKO.

Deset zgodbic, ki opisujejo dogodivščine Malega pošastka, je združenih z mislimi o notranjem svetu človeka, ki so odsev povedanih zgodb. Mali pošastko je zelo poseben pošastko. Poleg sveta tam zunaj zelo dobro pozna tudi svet znotraj sebe. Zato se tudi vedno kaj nauči iz vsake svoje dogodivščine.

Mama Lucija in njena sončica Katarina sta posebni punci. Poleg sveta tam zunaj raziskujeta tudi svet znotraj sebe. Zato vsako dogodivščino v življenju jemljeta kot priložnost za rast. Knjiga vas popelje na odkrivanje novih svetov z željo spodbuditi zavedanje o sebi. Vas zanima, kaj vse se je Malemu pošastku zgodilo in kaj se je naučil? Pridružite se nam na predstavitvi, ki jo bomo zaključili z ustvarjalno delavnico.

Objavljeno dne 25. marec 2016 (Arhivirano dne 30. april 2016)